Materace dziecięce

  1. Strona główna
  2. /
  3. Oferta
  4. /
  5. Materace
  6. /
  7. Materace dziecięce

JOLA

Wkład: zawiera płytę lateksową połączoną z pianką T-30.

Wysokość: ok. 6 cm.

Twardość: średnia, większa na obrzeżach.

Zalety: jest materacem miękkim i bardzo elastycznym, dzięki czemu dopasowuje się optymalnie do kształtu ciała. Ponadto posiada właściwości antybakteryjne i antyseptyczne, nie wchłania kurzu i alergenów. Charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością niż materace piankowe. Twardsze obrzeża zabezpieczają dzieci przed zsunięciem się z materaca.

BASIA

Wkład: zawiera piankę wysokoodbojną, piankę poliuretanową T-30 oraz tkaninę trójwymiarową 3D.

Wysokość: ok. 9 cm.

Zalety: jest materacem o zwiększonej sprężystości dzięki czemu dopasowuje się optymalnie do kształtu ciała. Głównymi zaletami przekładki 3D są lepsze właściwości higieniczne tkanina ta jest trwała, szybko odparowuje z niej wilgoć, ma właściwości antyalergiczne.

AGATA

Wkład: zawiera sprężyny typu “mini-bonnell”, przekładki tapicerskie, matę kokosową, płyty z pianki poliuretanowej T-19, całość obłożona włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.

Wysokość: ok. 11 cm.

Twardość: twardy/średnio-twardy w zależności od strony.

Zalety: charakteryzuje się elastycznością powierzchniową. Użyte do produkcji materiały zapewniają dobrą przepuszczalność wilgoci i izolację termiczną oraz minimalizują możliwość powstawania odleżyn. Zastosowanie z jednej strony warstwy pianki zmiękczającej, a z drugiej maty kokosowej powoduje, że spełnia funkcję dwustronnego: strona bardziej miękka przeznaczona dla młodszych dzieci, bardziej twarda dla dzieci starszych. Dzięki takiej konstrukcji materac “rośnie” razem z dzieckiem.

OLA

Wkład: zawiera piankę poliuretanową T-19, obłożoną włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.

Wysokość: ok. 7 cm.

Zalety: zastosowanie pianki poliuretanowej owiniętej włókniną nadaje materacowi cechy lekko sprężyste oraz uczucie miękkości i ciepła.

MAŁGOSIA

Wkład: zawiera warstwy kokosu igłowanego ułożone na przemian z pianką poliuretanową T-19, całość jest obłożona włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.

Wysokość: ok. 7 cm.

Zalety: kokos jest materiałem antyalergicznym, nie wchłania zapachów, jest przewiewny, elastyczny i trwały. Nie odkształca się w wyniku użytkowania.