Zakład Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Aktualności Targi pracy w Leżajsku

IV Leżajskie Targi Pracy 2011 

  Już po raz IV Stowarzyszenie „Dobry Dom” wzięło udział w Leżajskich Targach Pracy organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz Starostwo Powiatowe w Leżajsku.

Celem tego przedsięwzięcia, było zapoznanie wszystkim odwiedzającym Targi Pracy Zakładu Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie jako miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. Uczestnictwo w targach miało również na celu zaprezentowanie pracodawcom osoby nie w pełni sprawnej jako pracownika ambitnego, rzetelnego, oddanego pracy.

Dzięki uczestnictwu w targach pracy zostały podjęte rozmowy z potencjalnymi pracodawcami zainteresowanymi zatrudnieniem osób niepełnosprawnych, obecnie zatrudnionych w ZAZ-e oraz z wieloma uczestnikami targów zainteresowanymi podjęciem pracy w naszym zakładzie.

Składamy serdeczne podziękowanie Powiatowemu Urzędowi Pracy oraz Starostwu Powiatowemu w Leżajsku za możliwość zaprezentowania na tegorocznych targach Zakładu Aktywności Zawodowej oraz osób niepełnosprawnych jako pełnowartościowych pracowników.


  
 

Spot reklamowyGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Reklama